Posumowanie ostatnich kolejek DLM

1).  DLM -04.04 .2015  Nasz zespół rozegrał spotkanie z ekipą  WKS Śląsk S.A mecze odbył się na wyjeździe przy bardzo nie sprzyjającej aurze, co dało się we znaki obydwu zespołom. Pomimo wyczerpującej walki nasz zespół uległ gospodarzom

4:1 jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił   Wiktor Mosur

WKS Śląsk Wrocław S.A.  4:1   FC Wrocław Academy

skład  Fc Wrocław : Zarzycki , Gasztyk, Kozłowski ,Kuźmiński, Trojanowski, Mosur, Michalski, Dryja, Sznajder, Śniegula, Sinicki , Chichote, Prus, Mikuś, Łyszkieiwcz, Jaworski, Plechowski

Gol: Mosur x1

2). DLM 11.04. 2015 . Byliśmy gospodarzem meczu ligowego z zespołem MKS Oława.  Było to ciekawe widowisko oraz dobra gra naszej drużyny przewyższaliśmy szczególnie w drugiej połowie  ładnymi akcjami oraz oddanymi celnymi strzałami na bramkę  przeciwnika .Wynik spotkania otworzył w 30' Michał Dryja który sprytnie wykorzystał podanie od Kamila Prusa i zamienił je na bramkę a w 27' drugiej części meczu Filp Michalski popisał się świetnym przyjęciem bardzo trudnej górnej piłki i wyłożył ją Michałowi Dryji ,który po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Prowadziliśmy przez całe spotkanie niestety w doliczonym czasie gościom udało się doprowadzić do wyrównania i ostatecznie spotkanie skończyło się remisem 2:2

FC Wrocław Academy  2:2  MKS Oława

skład Fc Wrocław: Zarzycki , Gasztyk, Kozłowski ,Kuźmiński, Trojanowski, Mosur, Michalski, Dryja, Sznajder, Śniegula, Sinicki , Chichote, Prus, Mikuś, Łyszkieiwcz, Jaworski, Plechowski,

Gol: Dryja x2

Asysty : Prus x1  , Michalski x1

3).  DLM 18.04. 2015 . Ostanie nasze spotkanie w DLM to mecz wyjazdowy na spotkanie z AP Oleśnicą .Mecz potwierdził naszą dobrą formę w ostatnim czasie . Spotkanie rozpoczęło się wyrównaną walką obydwu zespołów do 11' w której po świetnym podaniu od Janka Jaworskiego  Dawid Kuźmiński otworzył wynik spotkania a w 28' Michał Dryja przechwycił w polu karnym przeciwnika piłkę i skierował ją do Emila Jabłońskiego a ten bez większych problemów podwyższył wynik na 2:0 W drugiej części spotkania wysoki pressing oraz  przewaga naszego zespołu rosła z minuty na minutę co przypieczętowała trzecia bramka dla naszego zespołu , której autorem był Michał Dryja po podaniu od Dawida Kuźmińskiego , parę minut później Michał Dryja po kilku zwodach oraz szybkiej szarży na skrzydle podał do Janka Jaworskiego który pięknym strzałem podwyższył na 4:0 . A przez walkę do końca nasi zawodnicy pokazali że w tym spotkaniu to jeszcze nie wszystko i na sekundę przed końcowym gwizdkiem chłopcy wykonali kilka ładnych podań a na uwagę zasługuję rajd Filipa Michalskiego który minął obrońców oraz okiwał bramkarza i z bardzo trudnej pozycja podał do Wiktora Mosura który wpakował futbolówkę do pustej bramki. Na Brawa Zasługuję Cała Drużyna  Wszyscy Tworzyli Jeden Zespół !!!!!

AP Oleśnica  0:5 FC Wrocław Academy

skład Fc Wrocław: Zarzycki , Gasztyk, Kozłowski ,Kuźmiński, Trojanowski, Mosur, Michalski, Dryja, Sznajder, Śniegula,  , Jabłoński , Prus, Mikuś, Łyszkieiwcz, Jaworski, Małecki ,

Gol: Kuźmiński x1  Jabłoński x1,  Dryja x1,  Jaworski x1, Mosur x1

Asysty : Jaworski x1, Dryja x2, Kuźmiński x1, Michalski x1