Orzeł Cup 2014 - ZWYCIĘSTWO !!! podsumowanie turnieju

Orzeł Cup 2014 -   ZWYCIĘSTWO !!! podsumowanie turnieju

W niedzielę 7 grudnia 2014 r. nasza drużyna brała udział w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Pabianice Orzeł Cup 2014 pod Patronatem Starosty powiatu pabianickiego. W imprezie wzięło udział dwanaście drużyn podzielonych na dwie grupy. Do dalszej fazy awansowały po dwie najlepsze ekipy. W pierwszej fazie turnieju po zaciętych bojach zajęliśmy 2 miejsce w grupie i tym samym dostaliśmy się do półfinału  gdzie naszym rywalem okazała się  Polonia Środa Wielkopolska ,która uległa nam 2:1 i to otworzyło nam drogę do finału turnieju .W finale przyszło nam ponownie zmierzyć się z zespołem Widzewa Łódź,tym razem nasi chłopcy górowali nad zespołem z Łodzi i obieli  prowadzanie już w 10 sekundzie spotkania wynik ten udało się utrzymać do końca starcia i TURNIEJ ZAKOŃCZYLIŚMY NA MIEJSCU 1

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Daniel Wojtalaze Stali Niewiadów. Najlepszym strzelcem został Kacper Cykaz Polonii Środa Wielkopolska, a najlepszym zawodnikiem Wiktor Mosur(FC Wrocław Academy).