Orzeł Cup 2014- Pabianice

W związku z brakiem sparingpartnera na najbliższy weekend, zdecydowałem, że weźmiemy wyjątkowo udział w turnieju halowym rozgrywanym w Pabianicach. Niestety nie udało się wynegocjować udział dwóch naszych zespołów. W turnieju wezmą udział chłopcy z rocznika 2003, najbardziej znane kluby to: GKS Bełchatów, ŁKS Łódź, Widzew Łódź, Lechia Tomaszów Mazowiecki. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie z drużynami, z którymi nie mieliśmy wcześniej okazji się spotkać. Powołani zawodnicy to :

Gasztyk, Zarzycki, Kozłowski, Michalski, Trojanowski, Sznajder, Jaworski, Mosur, Prus, Kuźmiński.

Jedziemy ubrani w dresy klubowe, zabieramy dwa komplety strojów meczowych oraz dwie koszulki treningowe. TURNIEJ ROZGRYWANY JEST NA HALI, więc obowiązuje odpowiednie obuwie.

W piątek wyjeżdżam na szkolenie do Poznania, trening w zastępstwie poprowadzi Trener Przemek. Po treningu zostaną podane szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu oraz kosztów.