Gra kontrolna z GKS Tychy U12

W najbliższą sobotę- 21 marca, wyjedziemy na mecz kontrolny do Tych, aby zagrać z miejscowym GKS-em Tychy U12. Mecz rozpocznie się o godz 10.30, na miejscu powinniśmy stawić się przed 10. Gra odbędzie się na sztucznym boisku przy ulicy Andersa 22. i potrwa do około 12-12.30

Na wyjazd do Tych powołanych zostało 19 zawodników (wszyscy z naszej grupy). Bardzo proszę o informację o ewentualnej nieobecności do środy (do godz. 17).  Ułatwi to zaplanowanie transportu na mecz. W ZWIĄZKU Z BARDZO DUŻĄ LICZBĄ ZAWODNIKÓW, KTÓRZY SĄ POWOŁANI NA SPARING, POTRZEBUJEMY DUŻEJ POMOCY W TRANSPORCIE NA MIEJSC MECZU. POTRZEBNE BĘDĄ DODATKOWE SAMOCHODY, ABY MOŻNA BYŁO ZABRAĆ WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW. PROSZĘ W ŚRODĘ NA TRENINGU O ZADEKLAROWANIE SIĘ, KTO Z PAŃSTWA MÓGŁBY WYBRAĆ SIĘ NA TEN WYJAZD WŁASNYM SAMOCHODEM ZABIERAJĄC KILKA OSÓB.

Proszę o zastanowienie się nad obiadem na miejscu, Jeżeli zdecydują się Państwo, że jemy obiad po sparingu, trzeba będzie wcześniej zarezerwować nasze przybycie.

News: Trener Damian