DLM mec Ślęza Wrocław- FC WROCŁAW ACADEMY podsumowanie

DLM mec Ślęza Wrocław- FC WROCŁAW ACADEMY  podsumowanie

Mecz został rozegrany na stadionie Ślęzy Wrocław . Na początku spotkania przez kilka minut obydwie drużyny prowadziły wyrównaną walkę po czym dało się zauważyć rosnącą przewagę naszej drużyny ,która  rozpracowywała przeciwnika atakiem pozycyjnym, chłopcy wymieniali dużo podań ,tworzyli ciekawe akcję, już w 4' po pierwszej takiej akcji moglibyśmy objąć prowadzenie lecz piłka uderzyła w słupek po asyście Wiktora Mosura i strzale z lewej nogi Michała Dryji , tan ostatni chwilę później  zrehabilitował się piękną asystą a wynik spotkania otworzył Wiktor Mosur . Następnego gola minutę później po indywidualnej akcji zdobył Dawid Kuźmiński i po pierwszej części spotkania prowadziliśmy 2:0 . W drugiej części spotkania nasz zespół kontrolował grę w 32' kolejnego gola zdobył Dominik Śniegula po asyście Radka Sznajdera 15 minut później Radek Sznajder kolejny raz świetnie zagrał do Janka Jaworskiego który podwyższył wynik spotkania na  4:0  . Ale taki wynik nie zadowalał naszych zawodników i w 55' nasz król asyst tego spotkania tj Radek Sznajder znów był autorem podania które skutecznie wykończył Wiktor Mosur i było już 5:0 ., w ostatnich sekundach defensywa Ślęzy Wrocław popełniła błąd faulując  naszego napastnika i sędzia podyktował rzut karny , który na piątkę wykonał i jednocześnie ustalił wynika spotkania na 6:0 Jakub Trojanowski

skład :FCWrocław Academy

Zarzycki(BR), Gasztyk(B), Trojanowski, Jaworski, Michalski, Kozłowski, Dryja, Mosur(k), Chichote , Śniegula,  Sznajder, Kuźmiński , Łyszkiewicz, Sinicki, Jabłoński

GOLE:  Mosur x2 , Kuźmiński x1, Śniegula x1, Jaworski x1, Trojanowski x1(k)

ASYSTY : Dryja x1, Sznajder x3,