Obóz zimowy 2015

Poznaliśmy już ostateczne ustalenia dotyczące obozu zimowego. Trwało to tak długo, ponieważ dogrywane były ostatnie kwestie organizacyjne oraz miejsce wyjazdu dla naszego rocznika. A więc jedziemy na obóz do Nowej Rudy w drugim tygodniu ferii. Koszt obozu to 800 zł. Pierwsza zaliczka to 300 zł lub pisemna deklaracja złożona w klubie o chęci wyjazdu oraz wpłaceniu całej kwoty w późniejszym terminie. Pierwszą zaliczkę proszę wpłacić maksymalnie do 2 grudnia w klubie, na konto lub do Trenera. Najpóźniej do niedzieli muszę znać listę osób chcących wysłać syna na obóz. W tym roku lista zgłoszeń nie będzie już tak elastyczna, więc proszę o szybką decyzję, aby nie było problemu, że decyzja zapadła zbyt późno i nie ma już wolnych miejsc na wyjazd, a może się tak zdarzyć. ZACHĘCAM OCZYWIŚCIE DO LICZNEGO UDZIAŁU W OBOZIE.